החיים הם מסלול עם עליות וירידות, ויש בהם הרבה רגעים של שמחה. רגעים שאותם נרצה לנצור בלבנו ולזכור גם בעוד שנים ארוכות. זוהי יכולה להיות החתונה שלכם, בר המצווה של הילד, הבריתה או כל אירוע משמח אחר.

למזלנו בזכות הטכנולוגיות אנו יכולים להנציח את האירוע באמצעות תמונות סטילס וסרטי ווידאו. כך תוכלו לקחת איתכם את הרגעים המרגשים גם אל המשך חייכם. אולי זה יהיה בעוד הרבה שנים כאשר יהיו לכם ילדים ותרצו להראות להם את רגעי החתונה. ואולי תראו לנכד החוגג בר מצווה את התמונות מבר המצווה שלכם לפני הרבה שנים. זה תמיד ירגש מחדש.

צילום אירועים

כולנו יודעים לצלם, ועם הטלפונים הסלולריים אנו עושים זאת בלחיצת כפתור. אך כאשר מדובר בצלם לחתונה או צלם לברית/ה, כמו גם כל אירוע אחר, לתמונות יש משמעות רבה. אתם רוצים תמונות אשר באמת מנציחות את הרגעים היפים ולוכדות את הרגש האמתי שהיה באירוע. וזוהי העבודה המקצועית של צלם, אמנות לשמה.

והדברים נכונים לכל סוגי האירועים, יתכן שכרגע אתם מחפשים צלם לחינה, צלם לעלייה לתורה או צלם לבת המצווה – בכולם חשוב לכם תמונות איכותיות הממחישות את הרגש והשמחה של האירוע. תמונות אשר מנציחות את רגעי השיא של האירוע, ואת כל האורחים שבאו לחגוג בשמחתכם.

בימינו המונח צילום אירועים מקבל משמעות רחבה שאינה מסתכמת אך ורק בצילומי האירוע עצמו. למשל כאשר אנו אומרים צילום חתונות, נהוג ללוות את החתן והכלה עוד לפני האירוע בסט צילומים מרגש. וגם צילומי בוק הפכו לדבר פופולרי מאוד בקרב נערות החוגגות בת מצווה. ויחד הכל הופך למעטפת שמחה של זיכרון נצחי.

אלבומים מעוצבים

אומרים שתמונה טובה מספרת סיפור, וזה באמת נכון. אך איזה סיפור אתם מכירים אותו ניתן לספר בתמונה אחת? בטח שלא הסיפור המרגש שלכם. אלבומים מעוצבים הם לא רק צורה מגניבה להציג את התמונות, זהו הכלי באמצעותו ניתן לספר את הסיפור המרגש בצורה הטובה ביותר.

אלבומים מעוצבים הם יצירה בפני עצמה. היא לוקחת את התמונות היפות, ועורכת אותן לתוך אלבום גדול, בו נוצרת סינרגיה בין התמונות. כל תמונה משלימה את האחרת, ויחדיו הן מספרות את הסיפור של האירוע והאנשים שמאחוריו בצורה הטובה ביותר.

זה יכול להיות מתסכל להשקיע באירוע, ואחר כך הוא יישאר רק זיכרון עמום. זהו אתגר ואחריות גדולה ללכוד את כל אופי האירוע בעדשת המצלמה. כדאי להשקיע בצלם מקצועי ומנוסה אשר יכול לספק את הסחורה.

גבי שופן, מסטודיו יפה נוף, עומד לשירותכם עם כל שירותי הצילום המקצועיים, עריכת ווידאו והפקת אלבומים מעוצבים המנציחים את האירוע והופכים אותו לעל זמני.

גבי שופן - צלם אירועים